Skip to content

Návrh na účast turnajů v pétanque pro členy PC Hrabyně v rámci pétanque asociace ČAPEK

Přítkovský zimák, Číslo turnaje: 24032, Pořádá PC Přítkov
Datum konání: 28.1.2024, Místo konání: Terezín
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice (v KO16 na 16. místě, konečný výsledek 13. místo Pavel a Dana)
SVĚtový DEn Koulí SVĚDEK, Číslo turnaje: 24033, Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH
Datum konání: 9.3.2024, Místo konání: Ořech
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice (47. a 56. místo)
Bitva o Kněžice, Číslo turnaje: 24079, Pořádá PSK Jihlava
Datum konání: 16.3.2024, Místo konání: Kněžice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice (v KO16 na 1. místě, konečný výsledek dělené 9. až 16. místo Pavel, Dana a Dan)
Beraní koule, Číslo turnaje: 24034, Pořádá PAK Albrechtice
Datum konání: 23.3.2024, Místo konání: Albrechtice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice (10., 23. a 36. místo)
Hanácký Bakole, Číslo turnaje: 24003, Pořádá KLIP Litovel,
Datum konání: 6.4.2024, Místo konání: Litovel
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice (23., 40. a 49 místo)
Zámecká bitva o košon, Číslo turnaje: 24036, Pořádá PSK Jihlava
Datum konání: 13.4.2024, Místo konání: Kněžice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice (oba týmy v KO8, celkově 4. místo Stáňa, 8. místo Pavel, Dana a Dan)
Memory Cup, Číslo turnaje: 24061, Pořádá TOP - ORLOVÁ
Datum konání: 20.4.2024, Místo konání: Orlová
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice (v KO8 na 5. místě, celkově 6. místo Pavel, Dana a Dan, 18. místo Stáňa a Dáša)
TOP KLIP, Číslo turnaje: 24004, Pořádá KLIP Litovel
Datum konání: 27.4.2024, Místo konání: Litovel
Kategorie turnaje: prestige, Typ turnaje: ••• trojice (20. místo Pavel, Dana a Pepa K., 46. místo Stáňa,  Magda K. a Jiří K.)
Prvomájové koulení, Číslo turnaje: 24067, Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice
Datum konání: 4.5.2024, Místo konání: Valšovice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Chateau Náměšť, Číslo turnaje: 24007, Pořádá Kulový blesk Olomouc
Datum konání: 11.5.2024, Místo konání: Náměšť na Hané
Kategorie turnaje: prestige, Typ turnaje: ••• trojice
MČR 1x1, Číslo turnaje: 24008, Pořádá CHRUPEK Chrudim
Datum konání: 18.5.2024, Místo konání: Hrochův Týnec
Kategorie turnaje: MČR, Typ turnaje: • jednotlivci
Koulení na Staré hoře, Číslo turnaje: 24040, Pořádá Bedřichovický pétanque club 2016
Datum konání: 18.5.2024, Místo konání: Horákov
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Polouveský májový turnaj, Číslo turnaje: 24041, Pořádá PK Polouvsí
Datum konání: 25.5.2024, Místo konání: Polouvsí
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Presidentský pohár, Pořádá PK Polouvsí
Datum konání: 26.5.2024, Místo konání: Polouvsí
Kategorie turnaje: presidentský speciál, Typ turnaje: •• dvojice
Albrechtický kahan, Číslo turnaje: 24042, Pořádá PAK Albrechtice
Datum konání: 1.6.2024, Místo konání: Albrechtice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: • jednotlivci
VC pivovaru Litovel, Číslo turnaje: 24074, Pořádá SLOPE BRNO
Datum konání: 8.6.2024, Místo konání: Brno-Slatina
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Hrabyňský kanón, Číslo turnaje: 24085, Pořádá PC Hrabyně
Datum konání: 15.6.2024, Místo konání: Hrabyně
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
4. Ježkova SKoule, Číslo turnaje: 24088, Pořádá PSK Jihlava
Datum konání: 22.6.2024, Místo konání: Kněžice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Vo Jarinovy koule, 28. ročník, Číslo turnaje: 24045, Pořádá HP TŘEBÍČ
Datum konání: 29.6.2024, Místo konání: Hartvíkovice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Chateau Hrochův Týnec, Číslo turnaje: 24016, Pořádá CHRUPEK Chrudim
Datum konání: 13.7.2024, Místo konání: Hrochův Týnec
Kategorie turnaje: prestige, Typ turnaje: ••• trojice
Bunkr Cup, Číslo turnaje: 24044, Pořádá Bedřichovický pétanque club 2016
Datum konání: 13.7.2024, Místo konání: Mokrá - Horákov
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Starostovo koulení, Číslo turnaje: 24077, Pořádá CHRUPEK Chrudim
Datum konání: 14.7.2024, Místo konání: Hrochův Týnec Zámek
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Krumsínská HRODA XXV. ročník, Číslo turnaje: 24048, Pořádá HRODE Krumsín
Datum konání: 20.7.2024, Místo konání: Krumsín
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Valšovický pohár, Číslo turnaje: 24064, Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice
Datum konání: 20.7.2024, Místo konání: Valšovice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: • jednotlivci
O Pohár Ronova, Číslo turnaje: 24049, Pořádá FENYX Adamov
Datum konání: 27.7.2024, Místo konání: Adamov
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
MČR ve střelbě na přesnost, Číslo turnaje: 24020, Pořádá SK Sahara Vědomice
Datum konání: 4.8.2024, Místo konání: Vědomice
Kategorie turnaje: MČR, Typ turnaje: • jednotlivci
Mozartovy koule, Číslo turnaje: 24050, Pořádá Kulový blesk Olomouc
Datum konání: 10.8.2024, Místo konání: Olomouc
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
O Pohár města Brna - VARS cup - XXI. Ročník, Číslo turnaje: 24024, Pořádá Carreau Brno
Datum konání: 31.8.2024, Místo konání: Veveří, Brno
Kategorie turnaje: prestige, Typ turnaje: ••• trojice
Orlovský kahan, Číslo turnaje: 24051, Pořádá TOP - ORLOVÁ
Datum konání: 14.9.2024, Místo konání: Orlová
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
O pohár Filozofické fakulty UP, Číslo turnaje: 24090, Pořádá HRODE Krumsín
Datum konání: 21.9.2024, Místo konání: Čechy pod Kosířem
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Svatováclavské koulení, Číslo turnaje: 24052, Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice
Datum konání: 28.9.2024, Místo konání: Valšovice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Zlaté prasátko, Číslo turnaje: 24075, Pořádá SLOPE BRNO
Datum konání: 5.10.2024, Místo konání: Brno-Slatina
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Albrechtický pohár, Číslo turnaje: 24065, Pořádá PAK Albrechtice
Datum konání: 12.10.2024, Místo konání: Albrechtice
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice
Polouveský svatomartinský turnaj, Číslo turnaje: 24054, Pořádá PK Polouvsí
Datum konání: 19.10.2024, Místo konání: Polouvsí
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Loděnický zimák II., Číslo turnaje: 24086, Pořádá CdP Loděnice
Datum konání: 16.11.2024, Místo konání: Terezín
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: ••• trojice
Přítkovský zimák II., Číslo turnaje: 24087, Pořádá PC Přítkov
Datum konání: 17.11.2024, Místo konání: Terezín
Kategorie turnaje: regionál, Typ turnaje: •• dvojice

 

Přátelé,
všichni již jste dostali nové mikiny.
I když od obce dostaneme dotaci 10 000,- Kč, je třeba ještě doplatit 300,- Kč
na účet: 2302081191 / 2010.

Při platbě použijte následující variabilní symbol:
2024012 .. Pavel Židek
2024022 .. Dan Holba
2024032 .. Dana Židková
2024042 .. Petr Kozák
2024052 .. Blanka Kozáková
2024082 .. Tomáš Vrabel
2024092 .. Jana Vrablová
2024112 .. Stanislava Watorová
2024122 .. Dagmar Víchová
2024132 .. Vladimír Zelinka
2024142 .. Dana Hrubá
2024152 .. Petr Hrubý

Na zámku Kněžice, na turnaji Bitva o Kněžice, jsme jako tým překvapili samy sebe. Ve čtyřkolovém švýcaru Pavel a Dana Židkovi s Danem Holbou vyhráli všechny čtyři zápasy a v základní části skončili historicky na prvním místě. Celkově jsme umístili na děleném 9. až 16. místě.

...přečíst více "29. zpráva z turnaje – Kněžice (16. března 2024)"

Turnaj SVĚtový DEn Koulí SVĚDEK (kousek od Prahy v obci Ořech) nás lákal svou proslulostí. V zastoupení Pavel a Dana Židkovi, Dan Holba s Luckou Seredovou (FENYX Adamov) jsme se těšili na nové prostředí. Hrálo se v soukromém parku na různých površích, takže zápas od zápasu byla výzva.

...přečíst více "28. zpráva z turnaje – Ořech (9. března 2024)"

Sezónu 2024 v pétanque jsme začali (vzhledem k zimnímu počasí) netradičně, a to 20. ledna v Albrechticích v tělocvičně, kde jsme uspěli v INDOOR pétanque. Oba týmy nečekaně skončily v KO 8. Dana Židková se Staňkou Watorovou obsadily celkově nádherné 4. místo a po velice těžké bitvě Pavel Židek s Janou Vrablovou skončili na 7. místě.

...přečíst více "26. zpráva z turnaje – Albrechtice (20. ledna 2024)"

V pátek 12. ledna 2024 v 18.00 jsme se setkali u Blanky Kozákové.

Po obvyklém vyhodnocení loňské sezóny našeho spolku a po vyhodnocení aktivit v asociaci ČAPEK, jsme slavnostně přijali nové členy:

  • Stanislava Watorová, která v roce 2023 byla členen SKP ŘEPY, ale od nového roku jsme novou posilu převedli do našeho spolku
  • Dagmar Víchová, leč bydlící v Ostravě Porubě, také zatoužila hrát pétanque v našem spolku
  • Vladimír Zelinka se přistěhoval docela nedávno do Hrabyně a taktéž posílí naše řady
  • Dana Hrubá začala hrát pétanque v průběhu roku 2023 a již podlehla kouzlu naší hry
  • Petr Hrubý také začal hrát společně se svou manželkou a určitě bude oporou našeho klubu

Tímto náš klub reprezentuje 12 členů a z toho 8 členů jsou registrováni v asociaci ČAPEK.